بمنظور جلوگیری از انتشار آلودگی ناشی از پاشش رنگ مایع از کابین آبشار استفاده می گردد.
کابین ها با توجه به تیراژو ابعاد قطعه و همین طورسطح اتوماسیون مورد استفاده در خط رنگ دارای ابعاد واشکال متنوعی می باشند.
این کابین ها به سفارش خریدار از ورق های گالوانیزه ویا استیل ساخته می شود.
اهمیت سلامت پرسنل و داشتن محیط کار سالم مطابق با استانداردهای روز دنیا سبب استفاده روز افزون این کابین ها در کارخانجات وکارگاهها شده .

جنس وضخامت ورقهای بدنه کابین : گالوانیزه 1.25میلیمتر
جنس وضخامت ورقهای بدنه مخزن : روغنی 3 میلیمتر با پوشش رنگ زینکریچ
شاسی مخزن : ناودانی 80
جنس لوله های هدر اصلی : اس تی 37
جنس اتصالات : اس تی 37
سیستم جذب رنگ : پرده آب کابین
نازلهای اسپری اب
صفحه های مشبک
سیستم جداسازی ذرات رنگ از اب : دولایه فیلتر طوری

کابین ابشار رنگ دیاموند

, ,
کابین ابشار رنگ مایع

بمنظور جلوگیری از انتشار آلودگی ناشی از پاشش رنگ مایع  به محیط اطراف و سالن تولید از کابین ابشار رنگ مایع استفاده می گردد.

اهمیت سلامت پرسنل و داشتن محیط کار سالم مطابق با استانداردهای روز دنیا سبب  استفاده روز افزون این کابین ها در کارخانجات وکارگاه ها شده است . کابین ابشار رنگ مایع طوری طراحی شده که در دیواره روبروی  اپراتور ابشاری ایجاد میشود که درهنگام پاشش گرده رنگ به دیواره چسبیده و بر روی اب کف وان جمع آوری می شود . کابین ابشار رنگ مایع دارای یک فن مکنده می باشد که باعث ایجاد جریان منفی هوا داخل کابین می شود. هوای داخل کابین از زیر پرده اب و از میان ریزش اب پرده هوا مکش شده رنگ از هوا جدا می شود . هوای مکش شده بعداز عبور از زیر پرده اب از کانالهایی عبور می کند که دارای تعدادی نازل می باشد که  بر اثر اسپری اب مانع از خروج رنگ از کابین می گردد. بعداز خروج هوا از کانال اسپری به وسیله قطره گیرهای مخصوص قطرات اب از هوا جدا می شود. کابین ابسار رنگ

Video Spray painting equipment

ربات رنگ پاشش رنگ مایع پاشش به صورت اسپری اتوماتیک Video Spray painting equipment

کابین ابشار رنگ مایع

بمنظور جلوگیری از انتشار آلودگی ناشی از پاشش رنگ مایع به محیط اطراف و سالن تولید از کابین ابشار رنگ مایع استفاده می گردد.