کوره باکس یکطرف درب کانوایرها کابین های دوطرف پاشش کانوایری بازیافت رنگ

۵۶۴۵۲۴۹۴-۵۶۴۵۲۸۷۹
۰۹۱۲۴۲۸۷۳۷۸-۰۹۱۲۲۲۸۶۱۰۶

آدرس کارخانه : تهران جاده ساوه بعداز سه راه آدران شهرک صنعتی قلعه میر خیابان صنعت پانزدهم پلاک ۸

کابینهای رنگ

کابینهای رنگ

کابین رنگ پودری هفت متری
کابین ابشاررنگ مایع

امروزه استفاده از رنگ های پودری در تمامی ابعاد زندگی انسان تاثیر گذاشته از جمله صنایع لباس، خودرو و … .

برای این کار نیز احتیاج به دستگاه های متفاوتی می باشد .

کابینهای رنگ چیست؟

به طور مختصر کابین های رنگ دستگاه هایی برای رنگ آمیزی و پاشش رنگ بر روی بخش های فلزی هستندو این کابین ها به دودسته کابین های رنگ دستی و کابین های رنگ مکانیزه تقسیم میشوند .

در بخش دستی به جهت اینکه سیستم رنگ آمیزی به صورت دستی است افرادی برای اینکار استخدام می شوند .پاشش رنگ ها توسط تفنگ های مخصوص رنگ پاش انجام می شود .

ویژگی های کابینهای رنگ:

پودرهایی که در این فضا پاشیده می شود به مقدار خیلی محدودی با چرخه بازیافت وارد می شود .این کابین ها به دو صورت کابین های یکطرفه و دوطرفه وجود دارند و مخزن آن برای بازیافت از سایکلون می باشدو حمل و نقل آن آسان است .

به طور کلی دستگاهی بدون دردسر می باشد، تمیزکردن مخزن برای تعویض رنگ به سهولت انجام پذیر است. در کف دستگاه شیب به کار رفته و برای هر سایکلون یک خروجی دارد. کابین های رنگ به دو صورت عرضه می شوند:

کابینهای رنگ یک طرف پاشش

کابینهای رنگ دوطرف پاشش

کابینهای رنگ

رنگ پودری الکترواستاتیک

همانطور از نام این رنگ مشخص است، علاوه بر سایر رنگ های معمول که به صورت مایع می باشند، این نوع رنگ ها به صورت جامد و در حالت پودری تولید و نگهداری می شوند. رنگ پودری همانند رنگ مایع شامل رزین، هاردنر(جزء خشک کننده)، پیگمنت (رنگ دهنده)، فیلر (پر کننده) و مواد افزودنی می باشند که هر کدام نقش خاص خود را در خصوصیات رنگ ایفا می کنند. تمامی مواد اولیه به صورت پودری مورد استفاده قرار می گیرند و نحوه ترکیب این مواد نیز مکانیسم خاص خود را داراست.

رنگ پودری به دلیل نحوه استفاده و پاشش به رنگ الکترواستاتیک نیز شناخته می شود. مکانیسم پاشش و نشستن بر روی سطح، بر اساس باردار نمودن سطح فلز و پودر رنگ بوده و با جاذبه مثبت و منفی بین سطح و پودر نشستن رنگ بر روی سطح انجام می گیرد.

مشاوره ، طراحی و اجرا

ضمانت و خدمات پس از فروش

تامین قطعات و آموزش

ضمانت مرجوعی کالا

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com