۵۶۴۵۲۴۹۴-۵۶۴۵۲۸۷۹
۰۹۱۲۴۲۸۷۳۷۸-۰۹۱۲۲۲۸۶۱۰۶

آدرس کارخانه : تهران جاده ساوه بعداز سه راه آدران شهرک صنعتی قلعه میر خیابان صنعت پانزدهم پلاک ۸

کابین های رنگ

کابین ابشاررنگ مایع
کابین رنگ پودری هفت متری
کابین های رنگ محیط  ایزوله ای است که جهت  جلوگیری از هدر رفتن رنگها و الودگی محیط به کار برده می شود. کابین ها در سایزهای مختلف مناسب با  قطعات طراحی می شود. کابین ها به دو دسته  پودری و  مایع دسته بندی می شوند کابین های پودری : این کابین ها به صورت دوطرف پاشش و یکطرف پاشش ساخته می شوند که معمولا کابین دو طرفه در سیستم هایی که کانوایر دارد استفاده می شود. در سیستم های یکطرف پاشش سه  طرف کابین ها بسته و قطعه به صورت دستی یا به سقف کابین اویزمی گردد یا روی صفحه گردان کف کابین قرار می گیرد. جهت جلوگیری از خروج رنگ  وبازیافت  از دستگاه های بازیافت رنگ ( سایکلون – ساکشن – منوسایکلون ) استفاده می شود. کابین های مایع : این کابین ها نیز به دو دسته خشک ( با استفاده از فیلتر های پلی استر) و آبشار ( با استفاده از اب ) دسته بندی می شوند.

رنگ پودری الکترواستاتیک

همانطور از نام این رنگ مشخص است، علاوه بر سایر رنگ های معمول که به صورت مایع می باشند، این نوع رنگ ها به صورت جامد و در حالت پودری تولید و نگهداری می شوند. رنگ پودری همانند رنگ مایع شامل رزین، هاردنر(جزء خشک کننده)، پیگمنت (رنگ دهنده)، فیلر (پر کننده) و مواد افزودنی می باشند که هر کدام نقش خاص خود را در خصوصیات رنگ ایفا می کنند. تمامی مواد اولیه به صورت پودری مورد استفاده قرار می گیرند و نحوه ترکیب این مواد نیز مکانیسم خاص خود را داراست.

رنگ پودری به دلیل نحوه استفاده و پاشش به رنگ الکترواستاتیک نیز شناخته می شود. مکانیسم پاشش و نشستن بر روی سطح، بر اساس باردار نمودن سطح فلز و پودر رنگ بوده و با جاذبه مثبت و منفی بین سطح و پودر نشستن رنگ بر روی سطح انجام می گیرد.

مشاوره ، طراحی و اجرا

ضمانت و خدمات پس از فروش

تامین قطعات و آموزش

ضمانت مرجوعی کالا

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com