کوره باکس یکطرف درب کانوایرها کابین های دوطرف پاشش کانوایری بازیافت رنگ

۵۶۴۵۲۴۹۴-۵۶۴۵۲۸۷۹
۰۹۱۲۴۲۸۷۳۷۸-۰۹۱۲۲۲۸۶۱۰۶

آدرس کارخانه : تهران جاده ساوه بعداز سه راه آدران شهرک صنعتی قلعه میر خیابان صنعت پانزدهم پلاک ۸

کوره پخت رنگ پودری

مزایای استفاده از کوره پخت رنگ پودری دیاموند

۱-استفاده از پشم سنگ تخته ای مرغوب با دانسیته بالا بصورت ساندویچ پنل با ضخامت ۱۵ سانتیمتر به این صورت که پس ازساخت شاسی کف کوره پنل های ساخته شده بصورت تک به تک در بدنه و سقف مونتاژ میشوند در این سیستم برخلاف سایر کوره هایی که از پشم سنگ دورریز فله ای استفاده میشود میتوان کمترین پرت انرژی و ظاهری زیبا را بدست اورد ضمن اینکه در این مدل کوره ها عایق بدنه در دراز مدت بعلت یکدست بودن پایداری بهتری نسبت به کوره هایی که از پشم سنگ دور ریز وفله ای ستفاده میشوند را دارا میباشد. ۲-استفاده از کانال استاندارد در ورودی وخروجی سیر کولاسیون هوا در داخل کوره با قابلییت تنظیم در جهت وحجم هوای گرم در حال چرخش که باعث یکدست ویکنواخت بودن دما در سرتاسر کوره میشود. ۳-طراحی منحصر بفرد قسمت هیتر واستفاده از استیل جهت کمترین مصرف انرژِی وبالاترین راندمان ان که این مجموعه با اعتماد تمام محصولات خودرا با سه سال کارانتی عرضه میکند. ۴-استفاده از بهترین متریال و طراحی جهت ساخت پروانه سیر کوله هوای گرم جهت یکنواختی حرارات و بی صدا کار کردن کوره. ۵-استفاده از مرغوبترین یراق الات در قسمت درهای کوره جهت سهولت در باز وبست کردن ان. ۶-اببندی تمام اتصالات بین پانل ها و درزهای کوره با چسب حرارتی جهت کمترین اتلاف انرژی. ۷-استفاده از الکترو موتور مو توژن و مشعل ایران رادیاتور ۸-مجهز به ترموستات دیجیتال با دقت یک درجه

کوره پخت رنگ پودری

 

 
 

 

سیستم های شستشوی اسپری
سیستم های شستشوی اسپری

پوشش های پودری به عنوان جایگزین زیست محیطی پوشش های حلال پایه،

مشخصاً با انتشارکمتر ترکیبات آلی فرار و مواد خطرناک آلایندههوا شناخته می شوند.

علاوه بر این، فرایندهای پوشش پودر از مصرف انرژی و تولید پسماند می کاهند.

و این در حالی است که این نوع پوشش ها در بعضی بازار ها کلیدی مختص این صنعت مثل چوب، چند سازه های چوبی و پلاستیک ها عمدتاً حضور ندارند.

در اوایل کاربرد این نوع فناوری، دمای آستانه پخت عامل اصلی محدود کننده در استفاده از پوشش های پودری  برای زیرآیندهای حساس به دما بود.

با وجود این در سال های اخیر فناوریهای نوین استفاده از پوشش های پودری برایمثال پوشش های پودری سخت شونده با UV را برای طیف گسترده ای از زیرآیندهاامکان پذیر نموده است.

ویژگی های سطحی اثر زیادی روی پوشش های پودری پخت شونده با UV دارند و از جمله عوامل  تعیین کننده در این فناوری به حساب می آیند.شرکت Surface Specialtiesرزین هایی را عرضه نموده که آنها را می توان در یک دوره زمانی قابل قبول و در فرمولاسیون پوشش های پودری کم دما پخت با سخت کننده های مناسب در  دمای پایین پخت کرد.

در این مقاله خواص و کارایی دو سامانه پوشش پودری تجارتی یکی پودر UV و دیگری پودر کم دما پخت به کاررفته بر روی فیبر چگالی متوسط ارائه و مقایسه شود.

مشاوره ، طراحی و اجرا

ضمانت و خدمات پس از فروش

تامین قطعات و آموزش

ضمانت مرجوعی کالا

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com